KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15017418
nr 1501 7418
Natalia Kalentieva (1956), Rysk konstnär, Kvinna med katt på soffa. Signerad. Olja på duk, 60x78 cm, yttermått inklusive ram: 70x90 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 november 2022
kl 18:06:05
300 kr
350 kr
400 kr